Interaktívna konferencia mladých vedcov 2022

Foto Pexels/Chokniti Khongchum

Využite možnosť a prezentujte svoje výskumné práce v rámci XIV. ročníka Interaktívnej konferencie mladých vedcov, ktorá sa predstavuje v novom šate. Aj tento rok sa bude udeľovať hlavná cena Prevedy za najlepší vedecký príspevok, ale aj množstvo ďalších cien.

Občianske združenie Preveda organizuje na Slovensku ojedinelým a inovatívnym spôsobom konferenciu určenú najmä pre mladých výskumných pracovníkov, so zameraním primárne na vedy o živej prírode. Poskytuje možnosť jednoduchým spôsobom prezentovať svoju prácu, interaktívnu diskusiu na odborné témy a získanie plnohodnotnej publikácie príspevkov v recenzovanom zborníku konferencie.
V rámci aktuálneho ročníka je pripravených celkovo desať zaujímavých tematických sekcií: Základná a klinická medicína, Biochémia, Biológia, Biofyzika, Mikrobiológia, Farmakológia a toxikológia, Chémia, Environmentalistika, Biotechnológia a Otvorená sekca.
Posledný termín pre prijímanie abstraktov je 1. 6. 2022 (vrátane) a plagátov, respektíve prezentácií je 3. 6. 2022 (vrátane). Registrácia je už otvorená. Konferencia sa začína 6. 6. 2022. Registračný formulár, ako aj všetky potrebné informácie k registrácii, nájdete na stránke www.preveda.sk.

Miroslav Ferko, ÚVS CEM SAV, v. v. i.
Pavol Farkaš, CHÚ SAV, v. v. i.
OZ Preveda