Najvyššia stavba z kariet na zapnutej práčke LG pomohla k získaniu AME Award

Ocenenie AME Award v kategórii „Branded Entertainment“ je dôkazom, že práčka môže byť hviezdou virálneho videa – konkrétne toho s názvom House of Cards spoločnosti LG Electronics. Jedno z najprestížnejších ocenení AME (Advertising & Marketing Effectiveness) ohodnotilo stratégiu marketingovej kampane, kreatívne spracovanie, produktovú hodnotu, a predovšetkým efektivitu v globálnom meradle.

 

„Kreativita je najúčinnejším nástrojom, ako s produktom preraziť a dostať k cieľovému spotrebiteľovi dôležité oznámenie o jeho funkciách,“ hovorí Andrea De Sousa z pobočky LG a dodáva: „Vždy poteší, keď popredné osobnosti z odboru uznajú dobrú prácu, ktorú sme odviedli. Za túto poctu vďačíme porotcom AME Awards.“

Od zverejnenia na jar minulého roka videlo video na Youtube vyše 100 miliónov ľudí z celého sveta. Rekordman v skladaní kariet Bryan Berg v ňom vybudoval 3,3 metrov vysoký dom z kariet priamo na práčke LG s Centum System, ktorá bola prevádzke s výkonom 1000 otáčok za minútu. Berg tak získal svetový rekord za najvyššiu kartovú konštrukciu vyhotovenú za 12 hodín. Video kreatívnou formou demonštruje novú technológiu Centum System, ktorá maximalizuje spoľahlivosť a energetickú účinnosť práčky a minimalizuje jej vibrácie a hluk.

V nadväznosti na úspech kampane House of Cards vytvorila spoločnosť LG rad videí, ktoré rozprávajú príbeh o svojich jedinečných a inovatívnych spotrebičoch, vrátane najväčšieho obrazu vytvoreného z 18 000 žiaroviek alebo zdolanie 33 poschodí budovy len za pomoci dvoch výkonných bezdrôtových vysávačov.

Pre viac informácií navštívte http://www.lge.sk.