Samsung Galaxy S7 edge bol na Svetovom mobilnom kongrese vyhlásený za najlepší smartfón

Asociácia GSMA, ktorá celosvetovo združuje mobilných operátorov a najvýznamnejších výrobcov mobilných telefónov, vyhlásila Samsung Galaxy S7 edge za najlepšie zariadenie v kategórii Najlepšie mobilné telefóny a zariadenia.

Samsung Electronics zaznamenal ďalšie významné víťazstvo. Smartfón Galaxy S7 edge bol asociáciou GSMA vyhlásený za „najlepší smartfón roka 2016“ v kategórii Najlepšie mobilné telefóny a zariadenia na výročných Global Mobile Awards. Tie sa každoročne vyhlasujú počas Mobile World Congress.

Samsung je lídrom v oblasti inovácií mobilných technológií a neustále sa snaží vyvíjať najlepší hardvér, softvér a služby, ktoré užívateľom po celom svete prinášajú úplne nové možnosti a posúvajú hranice možného. Smartphone Galaxy S7 edge bol ocenený za svoj prvotriedny dizajn, pokročilé funkcie fotoaparátu a mimoriadny výkon.

„Veľmi nás teší ocenenie našej práce v oblasti dizajnu a inovácií v podobe Galaxy S7 edge,“ povedal Junho Park, viceprezident pre stratégiu globálnych produktov divízie Mobile Communications Business spoločnosti Samsung Electronics. „Toto ocenenie je dôkazom našej neustálej snahy o dokonalosť, ktorá prekračuje očakávania spotrebiteľov prostredníctvom revolučných mobilných technológií.“


O spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. inšpiruje svet a formuje budúcnosť s transformovaním myšlienok a technológií. Spoločnosť mení svet televízorov, smartfónov, nositeľných zariadení, tabletov, fotoaparátov, digitálnych zariadení, lekárskeho vybavenia, sieťových systémov a polovodičov a LED riešení. Pre najnovšie správy, prosím, navštívte Samsung Newsroom na news.samsung.com.
O asociácii GSMA
Asociácia GSMA (Groupe Speciale Mobile Association) zastupuje záujmy mobilných operátorov a výrobcov mobilných telefónov po celom svete, momentálne združuje takmer 800 operátorov a 300 firiem spojených s mobilnými technológiami. GSMA je každoročne tiež usporiadateľom mnohých udalostí, z ktorých medzi najsledovanejšie patrí Mobile World Congress. Viac informácií na stránkach gsma.com.