Spoločnosť Gorenje predstaví novinky na veľtrhu IFA 2016

Popredný veľtrh spotrebnej elektroniky a domácich spotrebičov IFA v Berlíne tento rok otvoril svoje brány už prvý septembrový deň. Gorenje predstaví počas tohto významného podujatia viacero noviniek, vrátane nových prírastkov v dizajnových líniách.

„Veľkou výhodou IFA je, že sa zameriava na spotrebiteľov. Predstavuje tiež kombináciu domácich spotrebičov a spotrebnej elektroniky, ktorá v digitálnej dobe zohráva v každej domácnosti stále významnejšiu úlohu. IFA je najväčší veľtrh domácich spotrebičov a pre Gorenje Group to je každoročne jednoznačne najdôležitejšia udalosť svojho druhu. V tomto roku budeme opäť prezentovať nové, dizajnové a inovatívne produkty zo všetkých skupín výrobkov,“ hovorí prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Gorenje Group Franjo Bobinac.

Legenda, ktorú môžete zaparkovať v kuchyni
Gorenje má pre návštevníkov veľtrhu pripravené aj špeciálne prekvapenie, ktoré vzniklo v spolupráci so značkou Volkswagen. Novinkou, ktorá určite zaujme, je špeciálna edícia Gorenje Retro chladničky inšpirovaná legendárnou dodávkou Volkswagen Bulli Minibus. Tento ikonický van, známy po celom svete, symbolizuje spontánnosť, uvoľnenosť a slobodný životný štýl typický pre 50. a 60. roky minulého storočia. Dokonale tak zapadá do línie Gorenje Retro, ktorá do kuchyne prináša nielen skvelý dizajn, ale aj prelomové technológie. Moderné technológie udržiavajú obsah chladničky čerstvý a zdravý dlhý čas. Pokročilé funkcie zas poskytujú najvyššiu úroveň energetickej účinnosti. Špeciálna edícia Gorenje Retro v sebe spája to najlepšie z oboch svetov. Ide o skutočne unikátnu legendu, ktorú môžete zaparkovať vo svojej vlastnej kuchyni.

Čas zažiť Life Simplified
Okrem inovatívnych funkcií a vynikajúceho dizajnu je spoločným menovateľom produktov gorenje aj maximálna flexibilita zariadení, ktoré sa môžu pochváliť jednoduchým a intuitívnym ovládaním. V každodennom zhone modernej doby, kedy je čas stále vzácnejší, ho prirodzene chceme minúť na veci, na ktorých naozaj záleží.2016_09_05_gorenje

Spoločnosť Gorenje si je toho vedomá. V súlade s mottom „Life Simplified“ vytvára aj spotrebiče, ktoré zlepšujú kvalitu života a umožňujú používateľovi tráviť svoj voľný čas, akokoľvek chce. Nová generácia inovatívnych SmartFlex umývačiek riadu je dokonalým príkladom tejto snahy. Najnovší prírastok v sortimente veľkých spotrebičov, ktorý gorenje tiež predstaví na veľtrhu IFA 2016, je výsledkom vlastného vývoja. Prispôsobivosť, funkčnosť a dizajn umývačiek riadu im umožňuje riešiť akúkoľvek úlohu, efektívne reagovať na potreby používateľa a odľahčiť ho od mnohých, časovo náročných prác. Vyspelá SmartFlex funkcia zaručuje skvelé výsledky bez ohľadu na typ a množstvo pokrmov.

Gorenje pokračuje v dobrodružstve s dizajnérom Ora-Ïtom
Gorenje pokračuje vo svojej tradícii spoluprác s poprednými a svetoznámymi dizajnérmi. Spoločnosť predstaví na veľtrhu vynovenú dizajnovú líniu Gorenje Ora-Ïto, ktorá bude aktualizovanou verziou úspešnej línie z roku 2007. Okrem veľkých spotrebičov bude súčasťou novej línie aj celý rad malých spotrebičov.