Strašidlenie v múzeu

Slovenské národné múzeum-Prírodovedné múzeum pripravuje už XIII. ročník obľúbenej nočnej hry pre deti Strašidlenie v múzeu, ktorá sa bude konať 13. decembra 2017 v sídelnej budove múzea na Vajanského nábreží 2 v Bratislave.

SNM-Prírodovedné múzeum hľadá deti vo veku 7 – 11 rokov, ktoré sa neboja tmy, sú hravé  a chceli by zažiť tajuplný večer v spoločnosti zvierat, rastlín, pradávnych zabudnutých tvorov a pravekých ľudských pozostatkov, spolu so strašidelnými sprievodcami, ktorí ich prevedú cez všetky úlohy a nástrahy v nočnom múzeu. Stačí poslať fotografiu obľúbeného miesta v lese, na lúke, pri vode, alebo odkiaľkoľvek z prírody, kde sa radi zdržiavajú a trávia čas do 15. novembra 2017 na adresu: strasidlenie@snm.sk. Z majiteľov najzaujímavejších fotografií organizátori vyberú účastníkov hry a Strašidlenie môže začať.

Dobrodružná nočná hra bude plná tmy, strašidelných stanovíšť a zaujímavých úloh, ktoré si pre deti pripravili tajuplné múzejné bytosti: babka bylinkárka, mŕtva mníška, strážca pokladu, duchovia paleontológie, zoológie, antropológie a pod. Deti zavedú do rôznych zákutí múzea, ukážu im napríklad pavúčiu jaskyňu, temný les, miesto, kde ožívajú skamenené zvieratá a zároveň budú žiadať odpovede na súťažné otázky. Víťazov, ako aj všetkých účastníkov nakoniec odmenia atraktívnymi cenami, ktoré venovali partneri podujatia.
Viac info na: www.snm.sk; FB: prirodovedne.muzeum

 

Komentáre