Prihlás svoj film na Camp 4Science

Tvoríte filmy zamerané na popularizáciu vedy a techniky alebo vedecko-populárne dokumenty? Počuli ste už o Camp 4Science? Ide u unikátne podujatie pre začínajúcich ako aj skúsených filmárov, producentov a režisérov, kde budú môcť vybraní účastníci načerpať nové vedomosti z oblasti filmovej tvorby.

Mentori z viacerých krajín sveta sa tak budú môcť vyjadriť a pomôcť vám práve s vašim filmovým projektom. Zároveň tak dostanete príležitosť nadviazať nové kontakty s ľuďmi z brandže, teda z oblasti filmového priemyslu ako aj vedy. Účastníci sa v rámci Campu zamerajú na vytvorenie jedinečného príbehu, vizuálneho štýlu, filmových techník, tém, produkčných a distribučných stratégií. Celý workshop bude prebiehať 6 dní, pričom ubytovanie aj účasť na networkingových eventoch je bezplatná pre zástupcov každého z vybraných projektov. Celý program prebieha v angličtine.

Camp 4Science sa uskutoční v rámci 55. ročníku Mezinárodného festivalu populárno-vedeckých filmov Academia Film Olomouc (AFO 55) v období 28. 4. – 3. 5. 2020.

Svoj projekt môžete prihlásiť do 31. januára 2020!

Prihláška na Camp 4Science

Viac informácií o workshope nájdete na webe https://afo.cz/o-workshopu/.

Aktuálny zoznam mentorov nájdete na webe v sekcii 4Science.